107 yıldır bir yanımız hüzün, bir yanımız gurur.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi?nin 107. yıl dönümünde başta Gazi M.Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
T.C.Bursa Valiliği Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji Verimliliği Derneği Millî Eğitim Bakanlığı T.C. İçişleri Bakanlığı
Demirtaş Mahallesinde Yapılan Ortaokulun EKB Etütlerinin Yapılması
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Syn. Adnan GÖKÇE Bey Ve Çevre Yönetim Birimi Sorumlusu Syn. Yeliz ÖZEREN Hanıma Sıfır Atık Projesi Hakkında Bilgi Verdik.
24.12.2019 Tarihinde ilkokul öğrencilerine Yeşil Karne eğitimi verildi.
İNEGÖL BELEDİYESİNİN YETKİLİ GERİ DÖNÜŞÜM LİSANSLI FİRMASI ER-KA KAĞIT VE AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ZİYARET ETTİK.