107 yıldır bir yanımız hüzün, bir yanımız gurur.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi?nin 107. yıl dönümünde başta Gazi M.Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
T.C.Bursa Valiliği Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji Verimliliği Derneği Millî Eğitim Bakanlığı T.C. İçişleri Bakanlığı
KABEV Enerji Verimliliği Onarım İşleri İhalesi
Gemlik Borusan İlkokulu Led Aydınlatma Dönüşümü
17.12.2019 Tarihinde müdür yardımcısı ve öğretmenlere Sıfır Atık eğitimleri verildi.
1-A sınıfı öğretmeni Şenay HASIRCI atılan kağıtları toplayarak sınıf panolarını renklendiriyor.