YES Fizibilite Çalışmalarının Koordinasyonundan Sorumlu Proje Okulu

31.03.2022

Enerji verimliliği önlemlerinin arasında Yenilenebilir Enerji Santrallerinin kurulumu ve işletilmesi önem arz etmektedir. Bu kapsamda Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Yıldırım İlçesi Yeşilyayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Alanı proje kapsamında #Yenilenebilir_Enerji_Santralleri #fizibilite_çalışmalarının #koordinasyonundan_sorumlu proje okulu olarak görevlendirilmiştir.

Kamu kurumları, kuruluşlar, yerel yönetimler ve üniversitelerce yapılacak olan Yenilenebilir Enerji (Güneş, Rüzgâr vb.) elektrik enerjisi üretmek amacıyla kurulacak tesislerin

Bursa Enerji Yönetim Birimi adına #Yeşilyayla_Mesleki_ve_Teknik_Anadolu_Lisesi #Yenilenebilir_Teknoloji_Alanı yetkilendirilmiştir.

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde sıfır atık projesi uygulaması başlıyor...

Birleşmiş Milletler Cevre Programı adına açılış konuşması Sayın Gaeteno LEONE Akdeniz Eylem Planı (UNEP/MAP) İcra Direktörü

Öğrencilerimizin toplamış olduğu 212 kg. Atık bitkisel yağları kendi elleri ile teslim ettiler.

Bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecenizi tebrik eder, bu gecenin ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederiz.