Nilüfer 15 Temmuz İlkokulu 3-G sınıfı öğrencileri Atatürk Kent ormanında Çevre temizliği yaptılar ve Çevre temizliğinde geri dönüşebilen atıkları ayrı toplayarak ülke ekonomisine katlı sağlarken topladıkları mavi kapaklarla mavi kapak kampanyasına destek verdiler.
YILDIRIM- İl Enerji Yönetim Birimi Proje Uz. Sayın Sinan KARAHAN tarafında Halkeğitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
Geri dönüşüm ve plastiğin zararlari hakkında broşür hazırlayıp, okulumuzun velileri ile çevre okulu ve kurumlarda bilinçlendirme çalışmaları yapmışlardır
Yenilikte Ben de Varım
SGK Bursa İl Müdürlüğü Ana Hizmet Binasında Yapılan Enerji Etütleri