YILDIRIM- İl Enerji Yönetim Birimi Proje Uzmanı Sayın Sinan KARAHAN tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
27.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında İnegöl, Kestel, Gürsu ve Yenişehir İlçeleri Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.
Sıfır Atık Projesi kapsamında 7 oturumda 800 civarı öğrenciye bilinçlendirme eğitimi verilmiştir.
Sıfır Atık İle Engelleri Aşıyoruz ve İkinci El Giysi Kampanyaları
BURSA VALİLİĞİ ENERJİ YÖNETİM BİRİMİ KURULDU.