Tesisat Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Derneği'nin Birimimizi Ziyareti

04.04.2022

#Tesisat_Teknolojileri_Eğitim_ve_Araştırma_Derneği Başkanı sayın Yücel Yorulmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi sayın Murat Şahar Beyler birimimizi ziyaret ettiler.

#TESİDER ile #Tesisat_sektörü problemleri ve ihtiyaçları tespit ederek, çözüm odaklı danışmanlık faaliyetleri yürütmek, sektörün gelişimini sağlamak amacıyla yönetmelik, tebliğ, meslek ve ürün standartlarına, dokümantasyon ve şartname çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla çalışma yapmak için ortak görüş birliğine vardık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #tesider

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

5 Haziran Dünya Çevre Gününden aldığımız tisortler, İznik / Mahmudiye İlkokulumuz cocuklarini sevindirdi.

İNEGÖL- İlçe Enerji Yöneticisi Sayın Hüseyin İNCE tarafında Halkeğitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.

Mustafakemalpaşa/İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu, Sıfır Atık Projesi kapsamında PIRIL ile özel öğrencilerimizi ziyaret ettik.

NİF´te Orman Haftası ve Ağaç Dikme Bayramı (21-26 Mart) etkinlikleri gerçekleştirildi.