#enerji_verimliliğinde_öncü_kent
#Bursa_Uludağ_Üniversitesi #Teknik_Bilimler_Meslek_Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölümü İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri Programından Sayın Prof.Dr.Salih ÇOŞKUN ve Doktora Öğrencisi Sayın Safa ORACİ birimimizi ziyaret ettiler. #Enerji_Simülasyonu üzerine ortak çalışma noktalarını belirledik. Kamuda enerji verimliliği için önemli adımlar atıldı.
#Çevre_Dostu_Okul_Projesi
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
Uludağ Üniversitesi
Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
T.C. Bursa Valiliği
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
Millî Eğitim Bakanlığı
T.C. İçişleri Bakanlığı
Enerji Verimliliği Derneği
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü
15 Kasım 2019 Tarihinde Sıfır Atık Projesi kapsamında EVeP16 sistemi ve geri dönüşüm uygulamaları eğitimi verildi.
"Enerji Yönetim Mevzuatı" seminerin 8. gününü tamamladık.
Limak Görevlilerine Eğitim Verildi
Osmangazi ilçemiz Sabri Katirci ilkokulunda eğitimlerini verdiler.