Limak Elektrik Dağıtım A.Ş. çalışanlarına yönelik olarak birimimiz tarafından "Enerji Verimliliği" kursu düzenlendi. Katılımcılara ve eğitimci Yasemin Zeynep Şahin hanıma teşekkür ederiz.
27.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında İnegöl, Kestel, Gürsu ve Yenişehir İlçeleri Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.
enerji verimliliği görevli uzmanlar ile ilgili süreci değerlendirdik
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Cumhurbaşkanı belli oldu.
Gemlik/ Ali Kütahya Ortaokulu öğrencileri, Dünya Çevre Günü kapsamında sahil temizleme etkinliği düzenledi.