39. Enerji Verimliliği Haftası kapsamında hazırlanan Kutlama Programımız 14.01.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
08.01.2020
39. Enerji Verimliliği Haftası kapsamında Yıldırım Kaymakamlığı, Yıldırım Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle hazırlanan Kutlama Programımız 14.01.2020 tarihinde Barış Manço Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.
Sıfır Atık Zirvesinde, Arçelik Sürdürülebilirlik ve Resmi İlişkiler Direktörü Sayın Fatih ÖZKADI Sanayide Sıfır Atık ve Geri Dönüşümle Üretim Modellerinden bahsediyor.