Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği ? #ELDER Genel Sekreteri Sayın Mustafa Özge ÖZDEN Beyi ziyaret ettik. Gündemimiz enerji verimliliği çalışmalarımız. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.
#aklınlaverimliyaşa #elder #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne
İl Enerji Yönetim Birimi Stajer Öğrencilerimiz Muhammed Özdemir ve Emrecan Dönmez 'in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.
Sıfır Atık Yönetim Sistemi Kılavuzları yayımlanmıştır.
BEBKA 2020 Yılı Mali Destek Programı Sonuçları
Sıfır Atık Projesi kapsamında Yıldırım Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğünde görevli Çevre Mühendisleri tarafından eğitimi verildi.