Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanımızın bu seferki konukları Gazkom Firmasından Güven GÜLEŞÇE ve Hacı Semih KARA oldu. Konuklarımız İNGAZ'dan Yavuz SENEMAN, Zikri YAZICI, Ünal TUNCER ve Ömer YAZICI ile öğretmen ve öğrencilerimizden oluşam dinleyicilere seminer verdi. Seminer bitiminde Okul Müdürümüz Sedat PASLI tarafından konuklarımıza Teşekkür Plaketi verildi. Gazkom ve İNGAZ Firmalarının temsilcilerine okulumuza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
ARSAN GROUP İNGAZ A.Ş' Yetkililerinin Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Gündem enerji...
Enerji Etütü Cihazlarının Eğitimi
Birimimizin İNGAZ'ı Ziyareti
Birimimizin İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı'nı Ziyareti