Çevre Koruma Kulübü etkinlikleri kapsamında Nilüfer Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü Çevre Bürosu görevli kimyagerlerinden İlknur Yavuz ve İlknur Garip Yaşar tarafından okulumuz 4. sınıf öğrencilerine ?Atık Yağların Çevreye Zararları ve Atık Yağların Geri Dönüştürülmesi?konulu seminer verilmiştir.
BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ.
Sıfır Atık Mavi Eğitimlerimiz Başlıyor
Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler MYO'nun Birimimizi Ziyareti
Enerji Verimliliği Haftası Etkinlikleri
Kompanzasyon Çalışmaları Bilgilendirme Toplantısı