Kompanzasyon Çalışmaları Bilgilendirme Toplantısı

04.01.2022

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında kullanılan makine ve teçhizatın şebekeden en verimli şekilde faydalanalabilmesi amacıyla, #reaktif_yüklerin oluştukları noktada kompanze edilmesi ve giderilmesi için kompanzasyon panosu olmayan kurumlarda
yeni pano kurulumu ile kullanımdaki kompanzasyon panolarının bakım, onarım ve yenilenmeleri çalışmalarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

#Bursa_Millî_Eğitim_Müdürlüğü tarafından 2016 yılından itibaren okul ve kurumlarda yapılan #Kompanzasyon_çalışmaları ile ilgili bilgilendirilmenin yapılması, kompanzasyon sistemi için hazırlanan talimat ve yetkili firma sözleşmelerini içeren 03/01/2022 Pazartesi günü saat 13:30'da #Kamu_Kurum_ve_Kuruluşlarında_Kompanzasyon_Sistemleri konulu BEBKA 2021 Yenilik ve Verimlilik Mali Destek Programı kapsamında #Kamu_Enerji_Yönetim_Merkezi projesi bünyesinde bünyesinde Elektrik Yönetim Sistemleri Birim Yöneticisi Sayın Şeref Akdeniz tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 Bursa Il Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Verimliliği Derneği T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı T.C.Bursa Valiliği

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

İl Enerji Verimliliği Startejik Plan toplantımızı gerçekleştirdik. Gündem yoğun ve sorumluluklarımiz ağır.

İnegöl'de okul öncesi eğitim kurumları sıfır atık hareketine sende katıl yürüyüşü yaptı.

İl Enerji Yönetim Birimi Stratejik Plan toplantısı BURFAS Gönül Dostları Restaurantta gerçekleştirildi.

Syn. Neslihan Bahar Boyacılar, Sayın Diyem Özer, Syn. Cenk Erten ile Ödüllü Atık Pil Toplama ile ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.