#Orhaneli_Belediyesi Plan ve Proje Müdürü sayın İbrahim Çiçek, Fen İşleri Müdürü sayın Hüseyin Çetin, Özel Kalem Müdürü sayın Samet Derse birimimizi ziyaret ettiler. Gündemimiz #Enerji_etütü, #Enerji_Performans_Sözleşmesi, #Güneş_Enerji_Santrali ve #enerjiverimliliği çalışmalarıydı. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
T.C. Bursa Valiliği
Orhaneli Belediyesi
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA
Enerji Verimliliği Derneği
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
T.C. İçişleri Bakanlığı
Millî Eğitim Bakanlığı
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü
Birimimizin Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisini Ziyareti
Emir Sultan Anadolu Lisesi okulunda Mekanik Tesisat Sistemleri Ekibi ve yetkili servisi Arif Elektrik firmasının kazan brülör yıllık periyodik bakım uygulamasıni denetledik.
Alparslan Ortaokulu öğrencileri tüm atıkları toplayarak göl çevresini temizlediler.
Olay Gazetesi: "Millî Eğitim'e GES Panelleri" Yazısı