#ETMD Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Orkun ESTİK Bey ve Sayın Ebru KURUCU Hanımefendi Birimimizi ziyaret ettiler. Kamu kurumlarında #LED_Aydınlatma_Standardlarının oluşturulması amacıyla #Tip_Teknik_Şartname hazılanması için ortak çalışma başlatıldı. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#enerji_verimliliğinde_öncü_kent
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne
21-27 Mart Orman Haftası ve Ağaç Bayramı dolayısıyla, Fidan Dikme etkinliği düzenlendi.
14.03.3020_GEMLİK/Halitpaşa imam hatip ortaokulu (geri dönüşüm malzemelerinden oluşan tasarım ve beceri atölyesi) hazırladı
Sayın Faruk Boztepe' ye Yeşil Karne Beratımızı İlçe milli eğitim müdürümüz Sayın Muhammed Asil Bey takdim etti.
21 aylık atık kazanım verilerimize göre; 359 kg elektronik atığı geri dönüştürerek, 292 kg değerli metal kazandık .