04.03.2020/ Mustafakemalpaşa Yunus Emre İlkokulunda Bursa Büyükşehir Belediyesi uzmanlarınca sıfır atık mavi eğitimi verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü
11. Bursa Eko Okulları çevre şenliği 17 okul, 46 öğretmen ve 236 öğrencinin katılımı ile kutlandı.
GPRS'li Su Sayaçları için Yer Tespiti ve Teslimat Çalışmaları - KESTEL
"Enerji Yönetim Mevzuatı" seminerin 3. gününü tamamladık.
Aydınlatma Tekniği ve LED Teknolojisi eğitimi.