04.03.2020/ Mustafakemalpaşa Yunus Emre İlkokulunda Bursa Büyükşehir Belediyesi uzmanlarınca sıfır atık mavi eğitimi verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü
Bazı Okullarımızın Müdür ve Müdür Yardımcılarına Enerji Kimlik Belgelerini Teslim Ettik
Kompanzasyon Panoları Hakkında Okulları Bilgilendirme Toplantısı
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Memur ve Stajyer Öğrencilere Temel İSG-İlkyardım ve Hijyen Eğitimleri.
İznik Kılıçarslan Ortaokulu Kendi Geri Dönüşüm Kutularını Tasarladılar.