Yıldırım Kaymakamlığı Avrupa Birliği Proje Koordinasyon Merkezi olarak, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Memur ve Stajyer Öğrencilere (1 Memur+24 Öğrenci) Temel İSG-İlkyardım ve Hijyen Eğitimleri, İlkyardım Eğitmeni Hakan TOSUN ve C Sınıfı İSG Uzmanı Şeref AKDENİZ tarafından, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Yönetim Birimi Eğitim Salonunda gerçekleştirilmiştir.
Gelecek için dönüştür
Revizyon İhalesi(1. Etap) komisyon toplantısı yapıldı
Asansör yetkili firmaları ile revizyon süreci değerlendirildi.
Su ihbarnamesi yerine Su Faturası Sistemine geçilmiştir