Yıldırım Kaymakamlığı Avrupa Birliği Proje Koordinasyon Merkezi olarak, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Memur ve Stajyer Öğrencilere (1 Memur+24 Öğrenci) Temel İSG-İlkyardım ve Hijyen Eğitimleri, İlkyardım Eğitmeni Hakan TOSUN ve C Sınıfı İSG Uzmanı Şeref AKDENİZ tarafından, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Yönetim Birimi Eğitim Salonunda gerçekleştirilmiştir.
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Enerji Yönetim Birimini Temsilen Sheraton Otelde Bursagaz İftarındayiz.
Bursada'ki Okul/Kurumlara GPRS'li su sayaç montajı çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.
SGK İl Müdürlüğü Ana Hizmet Binası Enerji Etütlerinin İncelenmesi
Okullarımızın Enerji Kimlik Belgesi Etütleri EKB Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirildi.