Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı tüm okul/kurumlara ait kontrolsüz su tüketimlerinin tespit edilebilmesi ve faturalandırma işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılabilmesi için uzaktan takip sisteminin kurulması çalışmaları başlamıştır.
27.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında İnegöl, Kestel, Gürsu ve Yenişehir İlçeleri Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.