28.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında İznik, Orhangazi, Gemlik, Mudanya ve Keles İlçeleri Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.
Doğal Gaz Bağlantı ve Tesisatlarındaki Sorunlar ve Çözüm Yolları
1-A sınıfı öğretmeni Şenay HASIRCI atılan kağıtları toplayarak sınıf panolarını renklendiriyor.
Müdürlüğümüze bağlı bir okulumuzda belirlenen zaman dilimlerinde talep edilen ısıtma enerjisini temin edebilmek için hazırlanan örnek EKOPANEL uygulamamız.
Türk Eğitim Sen Ziyareti