Gürsu Atatürk İlkokulu sıfır atık projesi ile ilgili Din kültürü öğretmeni Esra Mert değerler eğitiminde hayvan sevgisini konu aldı. Geri dönüştürülebilen malzemelerden kuş yuvalarını öğrencileriyle birlikte yaptılar. İlçe protokolünün katılımıyla yuvalar Hakan Topaloğlu parkındaki ağaçlara yerleştirildi.Doğadaki kuşlara yuva imkanı sunuldu. Yönetici, öğretmen ve öğrencilerimize sonsuz teşekkürler...
28.11.2018 Uludağ Teknik Yetkili Servis Firması ile Fethi Açan çiçek Ortaokulu, Şehit Doğan Sevinç Ortaokulu ve Şükrü Şenkaya Anadolu Lisesinin kazan brülör yıllık periyodik bakım uygulamalarını denetledik
Denge Isı yetkili servisinin Yıldırım Peyami Safa Ortaokulunda periyodik kazan bakımlarına nezaret ettik...
İznik MEM Şube Müdürü Hayri Akyol'un Okul Ziyaretleri
Sıfır Atık Projesi İçin Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.