İl Enerji verimliligi projesi ilçe veri giriş uzmanlari aralik ayı bilgilendirme toplantisi Mustafakemalpasa da gercekleştirdik. İlçe enerji verimliligi komisyon başkanı Şube Müdürümüz Mehmet Ardicoglu ve komisyon üyelerine konuk severliklerinden dolayı teşekkür ederiz.
GEMLİK- Enerji Verimliliği ile Tasarruf Başarısı
Il Enerji Verimliligi Projesi kapsaminda BTSO Vali O.Kagan Koksal toplanti salonunda Bilim Sanayi Teknoloji...
Birimimizin EkoHaber Ziyareti
Mustafakemalpaşa Yunus Emre İlkokulunda sıfır atık mavi eğitimi verildi.