04.03.2020/ Karacabey Şehit Yüzbaşı Erhan Kındır İlkokulunda Bursa Büyükşehir Belediyesi uzmanlarınca sıfır atık mavi eğitimi verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü
Sıfır Atık Zirvesinde, Sütaş A.Ş Enerji ve Çevre AR-GE Grup Müdürü Sayın Mustafa GÜL Üretim Atıklarından Enerji ve Fermente Ürün Üretiminden bahsediyor.
Binalarda Enerji Performans Yönetmeliği Konferansına katılım sağlandı
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü
27.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında Yıldırım ve Nilüfer İlçeleri Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.