04.03.2020/ Karacabey Şehit Yüzbaşı Erhan Kındır İlkokulunda Bursa Büyükşehir Belediyesi uzmanlarınca sıfır atık mavi eğitimi verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü
Yeniçağ Yetkili Servis Firması ile M.Kemal Coşkunöz M.T.A.L. Kazan dairesi yıllık periyodik bakım uygulamasına eşlik ediyoruz.
OSMANGAZİ- İl Enerji Yönetim Birimi Proje Uzmanı Enerji Yöneticisi Sayın Hayri ZARARSIZ tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
Bursa Atatürk Anadolu Lisesi'nde İlk Enerji Etütü Uygulaması
Eko Haber Yazımız: Enerji Yönetiminde Yeni Bir Sistem Mümkün