Sıfır Atık Zirvesinde, Sütaş A.Ş Enerji ve Çevre AR-GE Grup Müdürü Sayın Mustafa GÜL Üretim Atıklarından Enerji ve Fermente Ürün Üretiminden bahsediyor.#SıfırAtıkHareketi
#SifirAtik #sıfıratık #cevrevesehircilikbakanlıgı #zerowaste#zerowasteturkiye #zerowaste #geridönüşüm #recycle #çevre#temizçevre #temizdoga #güçlüekonomi #yeşilbirdoga #atık#atıktoplama
Verimlilik Buluşmaları Canlı Kanalımız
T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
Bursada'ki Okul/Kurumlara GPRS'li su sayaç montajı çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.
UÜ Ali Osman Sönmez Kampüsü'nde Enerji Etütü Çalışması