Sıfır Atık Zirvesinde, Sütaş A.Ş Enerji ve Çevre AR-GE Grup Müdürü Sayın Mustafa GÜL Üretim Atıklarından Enerji ve Fermente Ürün Üretiminden bahsediyor.#SıfırAtıkHareketi
#SifirAtik #sıfıratık #cevrevesehircilikbakanlıgı #zerowaste#zerowasteturkiye #zerowaste #geridönüşüm #recycle #çevre#temizçevre #temizdoga #güçlüekonomi #yeşilbirdoga #atık#atıktoplama
Sıfır Atık Ödül Töreni
Öğrenciler "Kullan ve Atma" sloganıyla geri dönüşüm kutuları yaptılar.
(8) 20.12.2019 Tarihinde Müdür yardımcısı ve öğretmenlere Sıfır Atık eğitimleri verildi.
Döner Sermaye İşletmesi Enerji Yatırımları