BURSA VALİLİĞİ ENERJİ YÖNETİM BİRİMİ KURULDU.
Cumhurbaşkanlığının 2019/18 sayılı Genelgesi uyarınca 2023 yılı sonuna kadar asgari %15 enerji tasarrufu sağlanabilmesi, iş ve işlemlerin yürütülmesi amacıyla Bursa Valiliği Enerji Yönetim Birimi kuruldu. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Yönetim Birimi koordinatör enerji yönetim birimi olarak görevlendirildi. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Enerji Yöneticisi Levent Yazıcı bu görevi uhdesinde kalarak Bursa Valiliği Enerji Yöneticisi olarak görevlendirildi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yayınlanan ?Kamu Binalarında Tasarruf Hedefi ve Uygulama Rehberi? kapsamında çalışmalar yapılacaktır. #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001#bursa #meb
İlk Tevsik Belgesinin BTSO Kamil Tolon Bilim ve Sanat Merkezi'ne Verilmesi
ENTES Elektronik A.S. Bölge Müdürü Sayın Özkan METİN Bey ve Sayin Şükrü MAMUŞ Bey İl Enerji Yönetim Birimine ziyarette bulundular.
İstiklal Marşımızın Kabulünün 99. yıl dönümünü kutluyoruz
Bina Etüt Proje Uzmanlarını Yetiştiriyoruz