Bursa İl Enerji Yönetim Birimi olarak Antalya'da yapılan #Meslek_Liseleri_Çalıştayı'nda #Enerji_Verimliliği_ve_Sürdürülebilirlik konusunda öğretmen arkadaşlarımıza eğitim verdik. Eğitim Birim Yöneticisi Sayın #Yasemin_Zeynep_Ergiş'i enerji verimliliği eğitimi, Muradiye MTAL ingilizce öğretmeni #Evrim_Parlak_Dinç Enerji Verimliliği'nin #eTwinning projelerinde nasıl değerlendirileceği hakkında öğretmenlerimize bilgi verdi.
#YEGİTEK_Genel_Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Hakan Bücük, eTwinning Türkiye Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Döğer, eTwinning Türkiye Ofisi İçerik Sorumlusu Ertan Kocabaş'a davetleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun
Gelecek için dönüştür
16 İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü İnşaat Emlak Sube müdürleri ile asansör mevzuat toplantısı
16 Agustos 2019 tarihli 30860 sayılı resmi gazete'de Cumhurbaskanligi Genelgesi yayımlanmıştır.