Meslek Liseleri Çalıştayı

13.05.2022

Bursa İl Enerji Yönetim Birimi olarak Antalya'da yapılan #Meslek_Liseleri_Çalıştayı'nda #Enerji_Verimliliği_ve_Sürdürülebilirlik konusunda öğretmen arkadaşlarımıza eğitim verdik. Eğitim Birim Yöneticisi Sayın #Yasemin_Zeynep_Ergiş'i enerji verimliliği eğitimi, Muradiye MTAL ingilizce öğretmeni #Evrim_Parlak_Dinç Enerji Verimliliği'nin #eTwinning projelerinde nasıl değerlendirileceği hakkında öğretmenlerimize bilgi verdi.
#YEGİTEK_Genel_Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Hakan Bücük, eTwinning Türkiye Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Döğer, eTwinning Türkiye Ofisi İçerik Sorumlusu Ertan Kocabaş'a davetleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Orhangazi ilçesi odak noktası üyelerine yeşil karne eğitimi verildi.

Daha yeşil daha temiz bir dünya için.

18.12.2019 Tarihinde Sıfır Atık projesi koordinasyon toplantısı yapıldı.

Sıfır Atık Zirvesinde, Sütaş A.Ş Enerji ve Çevre AR-GE Grup Müdürü Sayın Mustafa GÜL Üretim Atıklarından Enerji ve Fermente Ürün Üretiminden bahsediyor.