Osmangazi/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar. Bunların arasında ilçe kişi başı atık miktarından fazla kişi başı atık toplayan okullarımız İl ve İlçe derecesi için İlçe Enerji Verilmligi Komisyonunca saha ziyaretinde bulunuldu.
İşimiz Enerji: Enerji Kimlik Belgesi ve Yeşil Bina Sertifikası
Güneş Enerjisi Şarj Sistemi Üretimi
Gürsu Anaokulu ve Lokman Hekim MTAL nin Enerji Kimlik Belgesi
EVD Firmaları İle Yapılan Toplantı