Yalova Enerji Yöneticilerinin Birimimizi Ziyareti

20.05.2022

#Yalova_Valiliği_İl_Enerji_Yöneticisi Sayın Kenan ATEŞ ve Enerji_Yöneyicisi Sayın Barış Can ÇINAR #Yalova_İl_Millî_Eğitim_Müdürlüğü Enerji_Yöneticisi Sayın Ersoy KAMEK beyler birimimizi ziyaret ettiler. Valilikler arası yapılan enerji verimliliği işbirliği çalışmalarını değerlendirdik. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

#enerji_verimliliğinde_öncü_kent

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

4. sınıf öğrencilerine ?Atık Yağların Çevreye Zararları ve Atık Yağların Geri Dönüştürülmesi?konulu seminer verilmiştir.

Doç. Dr. M.Ziya SÖĞÜT İle Mekanik Tesisat Projesi

Gemlik Özdilek Cevdet Aynur Mayruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri atık yağ ve atık pil toplama projesi ile çevreye duyarlı bir harekete imza attı.

Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul M. ve Odak Noktası Ekip B. M.Yrd yönelik eğitimlerimiz Keles ilçemizde yapılmıştır.