#Yalova_Valiliği_İl_Enerji_Yöneticisi Sayın Kenan ATEŞ ve Enerji_Yöneyicisi Sayın Barış Can ÇINAR #Yalova_İl_Millî_Eğitim_Müdürlüğü Enerji_Yöneticisi Sayın Ersoy KAMEK beyler birimimizi ziyaret ettiler. Valilikler arası yapılan enerji verimliliği işbirliği çalışmalarını değerlendirdik. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#enerji_verimliliğinde_öncü_kent
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü
Yalova İl Millî Eğitim Müdürlüğü
T.C. Bursa Valiliği
T.C. Yalova Valiliği
Enerji Verimliliği Derneği
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
Millî Eğitim Bakanlığı
T.C. İçişleri Bakanlığı
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA
Büyükorhan Çok Programlı Anadolu lisesinde KÖK tarafından Sıfır Atık Bilinçlendirme eğitimi verilmiştir
BURSA- İNEGÖL/ İstaş kentaş ortaokulumuz Bu projeyi düşünen Okul Yönetimine, öğrencilerimize ayrıca katkı koyan velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
İl Enerji Yönetim Biriminde görevli öğretmen ve personellerimize yönelik öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında kahvaltı düzenledik.
Birimimizin Solarex İstanbul Fuarına Katılımı