#BUSKİ Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Sayın Recep SEVER, Atölyeler Bakım Onarım ve Enerji Tesisleri Şube Müdürü Bedrettin YAMANKARADENİZ birimimizi ziyaret ettiler. BUSKİ tarafından yaptırılan #Enerji_Etüt_Raporunu değerlendirdik. #Enerji_Performans_Sözleşmesi çalışmalarına başladık. Çok yakında Bursa'nın #ilk_EPS uygulaması yine ilk etüt yaptıran BUSKİ tarafından duyuruya çıkılacak. #BUSKİ_Enerji_Yönetim_Birimini tebrik ederiz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
25.12.2019 Tarihinde Öğretmenlere Sıfır Atık ve Yeşil Karne eğitimi verildi.
Uzaktan Okumalı Su Sayaçları için MEB & BUSKİ & BAYLAN ortak çalışmaları devam ediyor.
Baylan Su Sayaçları firması ile uzaktan okumalı su sayaçlari altyapısı görüşüldü.
Kıyafetler de geri dönüşebilir. Çöpe atmayın, dönüştürün.