BUSKİ Yöneticilerinin Birimimizi Ziyaretleri

26.05.2022

#BUSKİ Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Sayın Recep SEVER, Atölyeler Bakım Onarım ve Enerji Tesisleri Şube Müdürü Bedrettin YAMANKARADENİZ birimimizi ziyaret ettiler. BUSKİ tarafından yaptırılan #Enerji_Etüt_Raporunu değerlendirdik. #Enerji_Performans_Sözleşmesi çalışmalarına başladık. Çok yakında Bursa'nın #ilk_EPS uygulaması yine ilk etüt yaptıran BUSKİ tarafından duyuruya çıkılacak. #BUSKİ_Enerji_Yönetim_Birimini tebrik ederiz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile beraber yürütülecek Yeşil Karne Proje toplantısı Şube Müdürü Yıldız CİNDORUK ve Çevre Mühendisi Serap ERDİNÇ katılımı ile gerçekleşti.

ıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul M.ve Odak Noktası Ekip Başkanı M.Yrd. yönelik eğitimlerimiz Mustafakemalpaşa ilçemizde yapılmıştır.

Tüm gazilerimizi saygıyla, özlemle, rahmetle anıyoruz.

"Tek Yol U Dönüşü" Hareketi