Türkiye'nin Bilişim Üssü Bilişim Vadisi ev sahipliğinde bu sene beşincisi gerçekleştirilen Kamu Bilgi ve İletişim Konferansı'na Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Yönetim Birimi olarak katılım sağladık.
Konferans'ta Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri başta olmak üzere Milli Teknoloji Hamlesi, Dijital Dönüşüm, Metaverse, 5G Teknolojisi, Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri ve Siber Güvenlik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Akıllı Şehirler, Blockchain gibi farklı konular, farklı oturumlarda uzman kişiler tarafından detaylı ele alınmıştır.
Kurulduğu günden bu yana teknolojiyi üst düzeyde kullanan, EVEP ve EVeP16 yazılımlarını geliştiren ve bir çok iot uygulamasına entegrasyon sağlayan birimimize bu konferansın da ufuk açıcı katkıları olmuştur.
Büyükorhan Belediye Başkanının Birimimizi Ziyareti
okul bazlı bütçe sistemi konulu toplantı yapıldı
Mustafakemalpaşa/İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu, Sıfır Atık Projesi kapsamında PIRIL ile özel öğrencilerimizi ziyaret ettik.
İNEGÖL BELEDİYESİNİN YETKİLİ GERİ DÖNÜŞÜM LİSANSLI FİRMASI ER-KA KAĞIT VE AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ZİYARET ETTİK.