Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Yenilenebilir Enerji Teknolojileri alanında eğitim veren ? Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ? ni Enerji Yönetim Birimi olarak ziyaret ettik. Okul Müdürü Mustafa AYDIN ve Müdür Başyardımcısı Hüseyin SERİMER beylere ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
11. sınıf öğrencileri uygulama derslerinde diktikleri ve Tokat yöresi taş baskı tekniğini uyguladıkları bez çantaları Sıfır Atık Projesine dikkat çekmek amacıyla hediye etmişlerdir.
İstiklâl Marşı'nın Kabulünün 101. Yıl Dönümü
Türk Eğitim Sen Bursa 2 No'lu Şube Başkanının Ziyareti
21-27 Mart Orman Haftası ve Ağaç Bayramı dolayısıyla, Fidan Dikme etkinliği düzenlendi.