Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Yenilenebilir Enerji Teknolojileri alanında eğitim veren ? Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ? ni Enerji Yönetim Birimi olarak ziyaret ettik. Okul Müdürü Mustafa AYDIN ve Müdür Başyardımcısı Hüseyin SERİMER beylere ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
Bursa Valimiz Sayın İzzettin kücük'e İl Enerji Verimliliği Projesinin Tanıtımını Yaptık.
Birimimizin TSE Bursa Bölge Koordinatörlüğünü Ziyareti
Toprak Dede. Ağaçlarını emanet biliriz.
11. Bursa Eko Okulları çevre şenliği 17 okul, 46 öğretmen ve 236 öğrencinin katılımı ile kutlandı.