Mudanya Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarımı bölümü 11. sınıf öğrencileri uygulama derslerinde diktikleri ve Tokat yöresi taş baskı tekniğini uyguladıkları bez çantaları Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Suat Topal a, Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emirali Ustaya ve çeşitli kurum personellerine Sıfır Atık Projesine dikkat çekmek amacıyla hediye etmişlerdir.
Çevre Dostu 1000 Okul Projesi
Okul olarak poşeti hayatımızdan çıkarıyoruz. Kendi çantalarımızı tasarlıyoruz.
Enerji Verimliliği çalışmalarımız hakkında sunum yaptık...
Bina Sistemleri Birim Yöneticisi Hayri ZARARSİZ ve Nesin OZKAN Bursa Valiliği Tarihi Binasinın (EKB) hazırlıyor.