23.12.2019/ Nilüfer, Özel Başka Dünya Anaokulu olarak Sıfır Atık projesinde dahil oluyoruz ve çocuklarımıza farkındalık kazandırmak için doğaya destek her projeyi uygulamaya özen gösteriyoruz. Bunlardan biri de Kompost Yapmak. Bu görev çocuklarımızın görevi. Mutfak atıklarını mutfaktan alıp küçük parçalara ayırıyorlar ve kompost kutumuza koyuyorlar. Her gün karıştırıp suyunu koyuyorlar. Böylelikle yaptıkları doğal gübre ile bahçemizde meyve sebze yetiştiriyoruz. Çünkü mutfak atıkları çöp değildir.????????????
İl Enerji Yönetim Birimi Stajer Öğrencilerimiz Muhammed Özdemir ve Emrecan Dönmez 'in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.
Mudanya- Dörtçelik MTAL kullanılmayan dolapları lavaboya dönüştürmüşlerdir.
EVeP Alfa Yazılımının Kısmi Kullanıma Açılması
Yıldırım Teknik Baymak yetkili servisine nezaret ettik...