04.12.2018- Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından yürütülen BUYÖN(Bursa Yönetim Platformu Projesi) kapsamında yeni göreve başlayan okul/kurum müdürlerine yönelik "Enerji Yönetim Mevzuatı" semineri düzenlendi.
Nilüfer İlçemizde görev yapan işkur typ çalışanlarına sıfır atık bilgilendirilmesi yapıldı.
Valilikler bünyesinde Enerji Yönetim Birimleri kuruluyor.
Antalya Çalıştayı "Enerji Verimliliği Mevzuatı ve Politikaları" konulu sunum ile devam ediyor
YILDIRIM- İl Enerji Yönetim Birimi Proje Uz. Sayın Sinan KARAHAN tarafında Halkeğitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.