Milli Eğitim Bakanlığı İnsaat Emlâk Dairesi Başkanlığının yürüttüğü Enerji Tasarrufunda Etkin ve Çevreye Duyarlı Eğitim Kurumları projesinin tanıtımını yaptık. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) ve Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR ) ile enerji projesi kapsamında ki illerdeki süreçte yapılacak ortak çalışmaları planladık.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Bursa Millî Eğitim Müdürü Serkan GÜR Bey'in Birimimizi Ziyareti
BursaGaz Tarafından Verilen Eğitimler
Mekanik Tesisat Yetkili Servis denetimi gerçekleştirildi.