Bina Sistemleri Birim Yöneticisi Nesin OZKAN ( İnşaat Teknolojisi Alan Öğretmeni- İnşaat Mühendisi) ve Elektronik Mühendisi Hayri ZARARSİZ tarafindan hazırlanan Enerji Kimlik Belgesi Şehit Öğretmen Kubilay MTAL Müdüru Sadık SOLDUk beye sunuldu.
Bursa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu
OSMANGAZİ- İl Enerji Yönetim Birimi Proje Uzmanı Enerji Yöneticisi Sayın Hayri ZARARSIZ tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
Su ihbarnamesi yerine Su Faturası Sistemine geçilmiştir
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun