19.12.2019 GEMLİK/Sehit Oğretmen Etem Yaşar İlkokulunda Deniz Çöpleri İl Eylem Planı gereği Sıfır Atık Mavi Eğitimleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı cevre uzmanlarinca gerçekleştirildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #sifiratikmavi
İZNİK - Elbeyli ilkokulu sıfır atık projesinde minikler harika bez çantalar tasarladı
İZNİK/Selçuk İlkokulunda Sıfır Atık Mavi Eğitimleri gerçekleştirildi.
M.Eğitim Bakanlığı İnşaat Emlak Daire Başkanlığının davet yazısı ile İl Enerji Verimliliği Projesinin tanıtımını...
Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı-Araştırma Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Sayın Erkan HALICI Bey İl Enerji Yönetim Birimine ziyaret etti.