Atıl parça kumaşlardan çok güzel çantalar yaparak geri dönüştüren, sıfır atık projesine katkı sağlayan Teknoloji Tasarım öğretmeni Esin Ürün Çınar ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz... #sıfıratıkprojesi #sıfıratık #geridönüşümprojeleri#geridönüşüm #geridönüşümfikirleri #sıfıratıkhareketi #recycling #recycled#recycle #bursa #yıldırım #esenevler #erdoğanşahinoğluortaokulu
Enerji Verimliliği Haftası Etkinlikleri
Iznik ilce milli eğitim müdürlüğü müdür ve personellere sifir atik eğitimi verildi
21-27 Mart Orman Haftası ve Ağaç Bayramı dolayısıyla, Fidan Dikme etkinliği düzenledik.
Yeşil Karne Projesi kapsamında İnegöl ilçemiz İshakpaşa ilkokulunda eğitimlerimizi tamamladık.