Yıldırım Kaymakamlığı Avrupa Birliği Proje Koordinasyon Merkezi olarak, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Memur ve Stajyer Öğrencilere (1 Memur+24 Öğrenci) Temel İSG-İlkyardım ve Hijyen Eğitimleri, İlkyardım Eğitmeni Hakan TOSUN ve C Sınıfı İSG Uzmanı Şeref AKDENİZ tarafından, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Yönetim Birimi Eğitim Salonunda gerçekleştirilmiştir.
(4) 15.10.2019 Tarihinde Doğalgazlı kalorifer kazanlarınin bakım uygulamalarına denetimde bulunduk.
Sıfır atık gönüllüsü çocuklarımızı tebrik ediyoruz
Kompanzasyon Panoları Hakkında Okulları Bilgilendirme Toplantısı
Osmangazi asansörü olan okul müdürleri toplantısı...