Yıldırım Kaymakamlığı Avrupa Birliği Proje Koordinasyon Merkezi olarak, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Memur ve Stajyer Öğrencilere (1 Memur+24 Öğrenci) Temel İSG-İlkyardım ve Hijyen Eğitimleri, İlkyardım Eğitmeni Hakan TOSUN ve C Sınıfı İSG Uzmanı Şeref AKDENİZ tarafından, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Yönetim Birimi Eğitim Salonunda gerçekleştirilmiştir.
Enerji Yönetimi ve Mevzuatı Toplantıları
İl Enerji Yönetim Birimi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Sayın Cemil TABANLIOĞLU nun ad günü kutladık. Sevdikleri ile mutluluklar dileriz.
Bursa enerji verimliliği projesinden sorumlu 17 ilçe M.eğitim müdürü ile paylaşım toplantısının üçüncüsünü yaptık
Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.