14.11.2019 Keles Ilcemizdeki Davut Zeki Akpınar Yatılı Bölge okulunda Sıfır atık ile geri dönüşüm ve Sıfır atık mavi projeleri ile ilgili ogrencilere video ve sunumlar eşliğinde eğitim verildi.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevreci Çocuk dergisinden çocuklara hediye edildi. #sıfıratık #sifiratik #zerowest #evep16 #çevre #enerjiverimligi
Mudanya- Dörtçelik MTAL kullanılmayan dolapları lavaboya dönüştürmüşlerdir.
Ali kütahya ilkokulu ve ortaokulu öğrencilerine "Çevre ve Atık" konulu bilgilendirme eğitimi verilmiştir.
Çevre Dostu 1000 Okul Projesi
Bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecenizi tebrik eder, bu gecenin ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederiz.