Mustafakemalpaşa İbni Sina Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından sıfır atık projesi kapsamında yapılan geri dönüşüm çalışmalarını bizimle paylaştılar. Yeni proje çalışmaları için görüş alışverişinde bulunuldu. Emekleri ve güzel çalışmaları için tebrik ederiz.
BURULAŞ ARGE ve Projeler Ekibinin Birimimizi Ziyaretleri
Su Yönetimi Genel Müdürlüğü
Dünya Bankası projesi enerji verimliliği iyileştirme çalışmaları devam ediyor.
Enerji kimlik belgesi, "1 Ocak 2011 de yürürlüğe giren 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu"...