Minnet Ve Şükranla Anıyoruz.
Enerji Verimliliği İçin Önemli Adım
Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geri dönüşüm kutuları yerleştirildi ve okul/ kurumlara sıfır atık projesi kapsamında geri dönüşüm kutuları dağıtımı başlamıştır.
13.03.2020/Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi nin yaptığı "Sürdürülebilir Moda" adlı çalışması
Eski lastikleri kullanarak okul bahçesinde fidan ağaç vb.dikerek dönüşümü gerçekleştirdi. Bahçe düzenlemesine Büyük şehir belediyesi ve veliler katkı sağladı.