Dumlupınar Anaokulu sıfır atık ve etwinning projesi kapsamında veli katılımıyla okul bahçesinde etkinlik düzenledi.Okul müdürü Asiye CUYA ,öğretmenler Ayşe YAZİCİ ve Nurgül KURTBAŞ eski lastikleri kullanarak okul bahçesinde fidan ağaç vb.dikerek dönüşümü gerçekleştirdi.Bahce düzenlemesine Büyük şehir belediyesi ve veliler katkı sağladı.
Kurum Enerji Yönetim Birimi Yönergesi (Taslak)
(3) 10.10.2019 Tarihinde Doğalgazlı kalorifer kazanlarınin bakım uygulamalarına denetimde bulunduk.
Türk Eğitim Sen Bursa 2 No'lu Şube Başkanının Ziyareti
Bursa Enerji Yönetim Birimi Kuruluşu Anısı