Dumlupınar Anaokulu sıfır atık ve etwinning projesi kapsamında veli katılımıyla okul bahçesinde etkinlik düzenledi.Okul müdürü Asiye CUYA ,öğretmenler Ayşe YAZİCİ ve Nurgül KURTBAŞ eski lastikleri kullanarak okul bahçesinde fidan ağaç vb.dikerek dönüşümü gerçekleştirdi.Bahce düzenlemesine Büyük şehir belediyesi ve veliler katkı sağladı.
Sıfır Atık Zirvesinde, Arçelik Sürdürülebilirlik ve Resmi İlişkiler Direktörü Sayın Fatih ÖZKADI Sanayide Sıfır Atık ve Geri Dönüşümle Üretim Modellerinden bahsediyor.
Bursa Valiliği Enerji Yönetim Biriminin Kurulması
Osmangazi ilçesi yeşil karne eğitimi Sıfır Atık Projesi uzmanı Vesim Arslan tarafından verildi.
Nilüfer Belediyesi Sıfır Atık Proje Uzmanları Birimimize ziyarette bulundu.