(Harmancık) Tarihinde Il Enerji Yonetim Biriminin yurutmus olduğu Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına yönelik egitimlerimiz Harmancik ilçemizde yapılmıştır.
Sıfır Atık Zirvesinde, Sütaş A.Ş Enerji ve Çevre AR-GE Grup Müdürü Sayın Mustafa GÜL Üretim Atıklarından Enerji ve Fermente Ürün Üretiminden bahsediyor.
EVDE ENERJİ TASARRUFU İÇİN 10 KURAL
Bursa İl MEM Hizmet Binası Fizibilite ve Projelendirme Çalışmaları
Yeşil Karne Projesi kapsamında Canan ÖNEMLİ ve Z.Esin DALGIÇ tarafından İznik ilçemiz Elbeyli ilkokulunda eğitimlerini verdiler.