Il Enerji Yonetim Biriminin yurutmus olduğu Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına yönelik egitimlerimiz Gemlik ilçemizde yapılmıştır.
DHA'nın Birimimiz Hakkındaki Haberi
Bursa/Nilüfer Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sıfır Atık Projesi kapsamında öğrencilerimize bilinçlendirme çalışmaları yapıldı
Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına egitimlerimiz Harmancik ilçemizde yapılmıştır.
Orhaneli Okullar Arası Enerji Tasarrufu Yarışması