İznik İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet ASİL ve UEDAŞ İznik İşletme Müdürü Hüseyin KARAKAŞ, Cumhuriyet İlkokulu'nu ziyaret ederek, Enerji Bakanlığı'mızın göndermiş olduğu enerji tasarrufu konulu Ali'nin Enerji Serüveni isimli dergiyi öğrencilere dağıttılar.Kitapların 3. ve 4. sınıflara dağıtımı devam edecektir.
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Büro-Sen Ziyareti
AB Konseyinden tek kullanımlık plastik ürünlere yasak
OSMANGAZİ- YEŞİL KARNE BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ basariyla gerçekleşmiştir.
Öğrenci Masalarını ve Sandalyelerini Yeniliyoruz