ENTES Elektronik A.S. Bölge Müdürü Sayın Özkan METİN Bey ve Sayin Şükrü MAMUŞ Bey İl Enerji Yönetim Birimine ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.#ENTES # EVep16
15 Ocak 2020'de 19.00-21.00 saatleri arasında teknik seminer düzenlenecektir.
Antalya Çalıştayı "Enerji Verimliliği Mevzuatı ve Politikaları" konulu sunum ile devam ediyor
Nilüfer/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar.
GELECEĞİN ENERJİ UZMANLARI; Malatya Fen Lisesi öğrencilerinden Muhammed Mustafa DİNÇ, Akif Erdem HEDEKOGLU