Bursa İl Enerji Yönetim Birimi tarafından yürütülen Sıfır Atık Projesine Özel Öğretim Kurumları da 2019-2010 Eğirim Öğretim Yılında dahil edildi.#sifiratik, #zerowest
10-16 Mayıs #EngellilerHaftası
11 Eylül Bursa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu
Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul Mdr. ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yrd. yönelik egitimlerimiz İnegöl ilçemizde yapılmıştır.
Meslek Liseleri Çalıştayı