Hayri Tokaman M.T.A.L, Özel İdare Ortaokulu, Yusuf Kostem İlkokulu, Turgut Yılmaz İpek Yatılı Bölge Ortaokulu, Muradiye Uygulama Oteli, Ovaakça Şarık Tara M.T.A.L, Demirtaş İsmail Hakkı Bursevi Kiz İmam Hatip ortaokulu, Şehit Jandarma Er Halim Çimen İlkokulu, Şaibe Durmaz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve Çağlayan Memduh Gülsecen İlkokulunda Doğalgaz Sayaçlarına Uzaktan okumali modül takılarak devreye alınmıştır.
Ankara YHT Garı LEED sertifikası aldı. Bina Türkiye'de LEED sertifikası alan ilk tren istasyonu oldu
Sıfır atık projesi kapsamında Halkeğitim Merkezi Müdürleri ile toplantı yapıldı.
İl Enerji Verimliliği Projesi kapsamında aylık ilçe veri giriş uzmanları toplantısını Yenişehir'de gerçekleştirdik.
İnşaat Emlak Şefleri Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı...