Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından yürütülen BUYÖN(Bursa Yönetim Platformu Projesi) kapsamında yeni göreve başlayan okul/kurum müdür yardımcılarına yönelik "Enerji Yönetim Mevzuatı" seminerin 6. gününü tamamladık.
Protokol ortağımız olan Enerji Verimliliği Derneği Bursa Şubesi ile aylık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdik.
İlaç Toplama Noktaları
Nilüfer/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar.
Bursa Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü binalarının EKB süreci