YILDIRIM- Dumlupınar Anaokulu Okul Müdürü Sayın Asiye CUYA hanımefendi ve Anasınıfı Öğretmeni Sayın Ayşe YAZICI hanımefendi tarafından sıfır atık projesi ve geri dönüşüm kapsamında sınıf içinde çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi.Çop poşetlerinden kostüm defilesi ,geri dönüşüm kutusu, artık materyal çalışmaları vb ile aktif katılım sağlandı.Veliler ile getirilen atıklar ilgili kutulara atıldı. Sıfır atık gönüllüsü çocuklarımızı tebrik ediyoruz.
İlaç Toplama Noktaları
Teknik Destek Programı Kapsamında Eğitim/Danışmanlık Hizmetleri Satın Alımı İlanı
"Elektrik Tesisat Sistemlerinde Enerjinin Doğru Kullanımı" Konulu Toplantı
Sıfır Enerji Binalar (nZEB) konusunda yapılan çalışmaya enerji yönetim birimi olarak katıldık.