Iznik Ilce Milli Egitime bagli Selcuk Ilkokulu Sıfır atık projesi kapsamında çöpe atmayıp değerlendirdiği ürünlerle okul ve okul bahçemizde bahar havası estiriyor. Hedef Sifir Atik!
REGAİB KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN
Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı-Araştırma Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Sayın Erkan HALICI Bey İl Enerji Yönetim Birimine ziyaret etti.
Yıldırım/ Naz Özdilek İlkokulu Sıfır Atık Sergisi ve kapaklardan yaptığımız üç boyutlu çalışmamız.
11. sınıf öğrencileri uygulama derslerinde diktikleri ve Tokat yöresi taş baskı tekniğini uyguladıkları bez çantaları Sıfır Atık Projesine dikkat çekmek amacıyla hediye etmişlerdir.