Sıfır atık projesi kapsamında çöpe atmayıp değerlendirdiği ürünlerle okul ve okul bahçemizde bahar havası estiriyor.
14.03.2019
Iznik Ilce Milli Egitime bagli Selcuk Ilkokulu Sıfır atık projesi kapsamında çöpe atmayıp değerlendirdiği ürünlerle okul ve okul bahçemizde bahar havası estiriyor. Hedef Sifir Atik!
Nilüfer/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar.